| Surface Roughness | 0.03 |
|---|---|
| Roughness | Ra0.2~Ra3.2 |
| Popular Color | Black/Blue/Dark Grey/Orange/Red Etc |
| Processing Method | CNC Machining CNC Milling |
| Surface | Anodized,powder |
| Popular Color | Black/Blue/Dark Grey/Orange/Red Etc |
|---|---|
| Design Software | AutoCAD |
| Printing | Laser Marking |
| Roughness | Ra0.2~Ra3.2 |
| Surface Roughness | 0.03 |
| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | Openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | Openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Size | Standard Or Customized Size |
|---|---|
| Length | Customized |
| Packaging | Standard Export Packaging Or As Discussed |
| Material | Aluminum, Copper |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Tolerance | ±0.01mm |
| Logo | Customized |
| Machining Type | CNC Machining |
| Application | Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Etc. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass And Etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Processing Method | 5-Axis |
| Application | Precision Machining |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |