| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | Openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Custom Service | OEM ODM |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Keyword | CNC Milling Parts |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Logo | Customized |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Quality | 100% Inspection |
| Keyword | CNC Milling Parts |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
| Error Message | Forbidden |
|---|---|
| Web Application Firewall | Possible |
| Access Denied | Yes |
| Error Response | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Fabrication Machine | CNC Machine,laser Cutting Machine |
|---|---|
| Precision | High Precision |
| Powder | Inside Or Outside |
| Material | Metal |
| Surface | Smooth,no Burr And Scratch |